Mini IPC Controller (WLAN)

endat22[1]

EnDat 2.1 ve 2.2

EnDat arabirimine sahip Heidenhain enkoderler, servo sürücü ve kodlayıcı arasındaki iletişim için kullanılan bir seri iletişim kanalına sahiptir. Bu kanal aracılığıyla tüm ilgili bilgiler kodlayıcının elektronik isim plakasında okunur. Bu, hantal bir manuel parametrelendirmeyi önler. Kullanılan kodlayıcıda ayrıca bir EEPROM varsa, motor bilgileri enkodera kaydedilebilir, böylece motor doğrudan başka bir servo sürücüye bağlanabilir. ARS 2000, EnDat 2.1’i ve EnDat 2.2 kodlayıcılarını, her biri tek-dönüşlü ve çok dönüşlü kodlayıcı olarak destekler.

hiperface[1]

HIPERFACE®

Heidenhain kodlayıcıların yanı sıra HIPERFACE enkoderler servo sürücü ve kodlayıcı arasındaki iletişim için kullanılan bir seri iletişim kanalıdır. Burada yine tüm ilgili bilgiler kodlayıcı ve motor bilgileri okunabilir kodlayıcıya kaydedilmelidir. Tüm yaygın HIPERFACE tek dönüşlü ve çok dönüşlü kodlayıcılar desteklenir.

hiperface_dsl[1]

HIPERFACE DSL®

Tek kablo tekniği HIPERFACE DSL®

Ek modül, kullanıcıya Ethernet tabanlı bir fieldbus sistemi EtherCAT sağlar. CoE (CANopen over EtherCAT) uygulama protokolü ile CANopen’in tüm çalışma modları ve parametreleri de EtherCAT altında kullanılabilir.

1vttl[1]

Analog ve dijital enkoderler

Evrensel enkoder arayüzü, çeşitli farklı kodlayıcıları destekler.

Resolver

ARS 2000 dayanıklı ve ekonomik bir konum enkoderi olarak da resolver destekler. Olağanüstü yüksek kaliteli çözümleyici değerlendirmesi nedeniyle, ARS 2000 bir resolver ile birlikte, normalde yüksek mertebeden bir kodlayıcı gerektiren uygulamalarda bile kullanılabilir.

× Size nasıl yardımcı olabilirim?