Haberleşme Opsiyonel

canopen

Pozisyonlama

İster doğrusal, isterse kısıtlı veya tork sınırlı olsun: Entegre konumlandırma kontrolü ile her hareket görevini kolaylıkla gerçekleştirilebilir

ethernet

Ethernet

Ethernet arabirimi de ayrıca, bir UDP / IP bağlantısı üzerinden uzaktan bakım veya fieldbus bağlantısı için kullanılabilir. Burada, ayar noktalarının ve gerçek değerlerin geçişi, bir hata analizi, parametre setlerinin yüklenmesi ve kaydedilmesi, tek parametrelerin ayarlanması ve osiloskop fonksiyonu aracılığıyla değerlerin gösterilmesi gerçekleştirilebilir.

ethercat

EtherCAT

Ek modül, kullanıcıya Ethernet tabanlı bir fieldbus sistemi EtherCAT sağlar. CoE (CANopen over EtherCAT) uygulama protokolü ile CANopen’in tüm çalışma modları ve parametreleri de EtherCAT altında kullanılabilir.

profinet

PROFINET

Ethernet tabanlı fieldbus sistemi PROFINET plug-in modülü olarak mevcuttur. PROFIdrive’a dayanarak, Kuhnke’ye özel uygulama profili, servo sürücünün tüm işlevlerine kolay erişim sağlar.

profibus

PROFIBUS

Yeni sistemlerde çoğunlukla PROFINET kullanılmasına rağmen, bir PROFIBUS eklenti modülü de mevcuttur. PROFINET’in yanı sıra Kuhnke’ye özgü uygulama profili, servo sürücünün tüm işlevlerine kolay erişim sağlar.

Hassasiyet

servosurucuiconlar_03

Uçan testere -flying saw

Bir “uçan testere” yi sürücüye entegre ederek, sadece kısa çevrim sürelerini değil, aynı zamanda son derece yüksek hassasiyetlere de ulaşılabilir.

servosurucuiconlar_04

Elektronik dişli / Senkronizasyon

Değişken dişli oranlarına sahip çeşitli sürücülerin konum senkron veya hız senkron hareketi, yazılım asistanı ile hızlı bir şekilde parametrelendirilebilir.

servosurucuiconlar_05

CAM disk

Entegre sanal master ile ve senkronizasyon ile birlikte elektronik cam birkaç sürücüyü koordine etmek için kullanılabilir.

servosurucuiconlar_06

Linear motors

Komütatör pozisyonunun ve ilgili izleme fonksiyonlarının belirlenmesi için özel prosedürler, komütasyon bilgisi olmaksızın lineer motorların çalışmasına izin verir.

servosurucuiconlar_07

Döner Tabla

Döner tabla uygulamaları için çeşitli döner eksen modları mevcuttur. Bunlar cam diski ve elektronik dişli ile birleştirilebilir.

servosurucuiconlar_08

Switching cams

Pozisyon sinyali, rotor pozisyonu trigger ve anahtar kamları, cam disk ile bağlantılı olarak kolayca parametrelenebilir ve dijital çıkışlara bağlanabilir.

× Size nasıl yardımcı olabilirim?