Teknolojik Fonksiyonlar

servosurucu_urun800x500_3

Çok sayıda entegre yazılım işlevi, ARS 2000 servo sürücüyü gerçek anlamda çok yönlü sürüş teknolojisine dönüştürüyor.

ARS 2000 servo sürücüler, sadece çok sayıda motor tipini ve tüm ortak konum enkoderlerini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda, entegre teknoloji fonksiyonlarının basit parametrelendirilmesi yoluyla çeşitli uygulamalara çok esnek bir şekilde uyarlanabilir. Sürücüdeki harici sinyallerin yüksek hassasiyetli değerlendirmesi, mümkün olan en kısa çevrim sürelerine izin verir.

Teknolojik Fonksiyonlar

servosurucuiconlar_01

Pozisyonlama

İster doğrusal, isterse kısıtlı veya tork sınırlı olsun: Entegre konumlandırma kontrolü ile her hareket görevini kolaylıkla gerçekleştirilebilir

servosurucuiconlar_02

Path program / Linking

Harici kontrol sistemi olmadan karmaşık konumlandırma görevlerini çözmek için 256 dahili pozisyon yapılabilir.Ayrıca, dijital girişlerle de bu işlemler yönlendirilebilir.

Hassasiyet

servosurucuiconlar_03

Uçan testere -flying saw

Bir “uçan testere” yi sürücüye entegre ederek, sadece kısa çevrim sürelerini değil, aynı zamanda son derece yüksek hassasiyetlere de ulaşılabilir.

servosurucuiconlar_04

Elektronik dişli / Senkronizasyon

Değişken dişli oranlarına sahip çeşitli sürücülerin konum senkron veya hız senkron hareketi, yazılım asistanı ile hızlı bir şekilde parametrelendirilebilir.

servosurucuiconlar_05

CAM disk

Entegre sanal master ile ve senkronizasyon ile birlikte elektronik cam birkaç sürücüyü koordine etmek için kullanılabilir.

servosurucuiconlar_06

Linear motors

Komütatör pozisyonunun ve ilgili izleme fonksiyonlarının belirlenmesi için özel prosedürler, komütasyon bilgisi olmaksızın lineer motorların çalışmasına izin verir.

servosurucuiconlar_07

Döner Tabla

Döner tabla uygulamaları için çeşitli döner eksen modları mevcuttur. Bunlar cam diski ve elektronik dişli ile birleştirilebilir.

servosurucuiconlar_08

Switching cams

Pozisyon sinyali, rotor pozisyonu trigger ve anahtar kamları, cam disk ile bağlantılı olarak kolayca parametrelenebilir ve dijital çıkışlara bağlanabilir.

× Size nasıl yardımcı olabilirim?